eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Ząbki › Operator urządzeń do recyklingu

Kto szuka:

DSV Services

Stanowisko:

Operator urządzeń do recyklingu

Lokalizacja:

Ząbki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zapewnij przyszłość środowiska – Dołącz do naszego zespołu.

DSV Services jest częścią grupy DSV, będącej liderem w branży logistycznej. Specjalizujemy się w rekrutacji. Obecnie poszukujemy osób do pracy dla naszego klienta, który zajmuje się kompleksowym sortowaniem i przetwarzaniem odpadów, mając na celu ochronę środowiska i promowanie zrównoważonego rozwoju.

Miejsce pracy: ul. Chełmżyńska, 04-464 Warszawa

Oferujemy:

• Stawkę: 30,00 zł

• Praca w godzinach: od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

• Możliwość rozpoczęcia pracy: 20.05.2024

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

• Zapewnione obuwie oraz ubrania robocze

• Wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia miesiąca na konto bankowe

Obowiązki:

• Czyszczenie za pomocą węza w wydzielonym miejscu beczek (praca fizyczna)

• Obsługa belownicy lub rozdrabniarki - praca polega na wykładaniu do obu maszyn odpadów typu papier (ulotki, materiały promocyjne), kartony, dalej to ulega zniszczeniu/rozdrobnieniu przez maszynę

Wymagania:

• Chęć do pracy i odpowiedzialność

• Dyspozycyjność w godzinach 8- 16 od poniedziałku do piątku.

• Przestrzeganie zasad BHP

Zainteresowany? Nie czekaj! Aplikuj lub dzwoń.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: DSV Services

branże: Praca fizyczna