eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ZąbkiMłodszy kucharz / Pomoc kuchenna

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Stanowisko:

Młodszy kucharz / Pomoc kuchenna

Lokalizacja:

Ząbki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

To oferujemy:
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace
  • Praca w godzinach 6-14, poniedziałek – niedziela, w oparciu o grafik
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje zadania:
  • Pomoc w kuchni
  • Przygotowywanie posiłków (gotowanie zup, obieranie i krojenie warzyw)
  • Pomoc przy produkcji mięsa
  • Pakowanie i wydawanie posiłków

Firma oferuje:

Oczekujemy:
  • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych
  • Dobrej znajomości języka polskiego i umiejętności czytania ze zrozumieniem
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...