eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Technik Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

Dijo Baking Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Dbałość o kondycję techniczną powierzonych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Diagnozowanie i analizowanie przyczyn awarii
  • Dokonywanie napraw
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych
  • Współpraca z Inżynierami Procesu, Inżynierami Utrzymania Ruchu oraz Liderami Linii i Kierownikami Zespołów Produkcyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża spożywcza, FMCG lub pokrewne)
  • Wiedza z zakresu mechaniki i elektromechaniki
  • Umiejętności diagnozowania oraz programowania sterowników PLC
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Uprawnienia SEP

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Motywujący system premiowy
  • Premie za polecenie pracowników
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Open Life
  • Szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Zaplecze socjalne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Dijo Baking Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny