eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Technik Farmaceutyczny Wrocław

Kto szuka:

IntRec

Stanowisko:

Technik Farmaceutyczny Wrocław

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Właśnie skończyłeś staż jako Technik Stażysta? A może jesteś już doświadczonym Technikiem Farmaceutycznym? Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie szukamy Technika Farmaceutycznego do pracy we Wrocławiu, przy ulicy Hubskiej.

Nawiązując współpracę otrzymasz:

  • atrakcyjny system premiowy i możliwość nadgodzin
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do soboty
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet sportowy Multisport
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • przyjmowanie i kontrola ilości towaru, wprowadzanego na teren apteki
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie najwyższych standardów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • cechuje cię dokładność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • posiadasz dyplom technika farmaceutycznego wraz z ukończonym dwuletnim stażem zgodnie z obowiązującymi przepisami

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: IntRec

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja