PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista / Specjalistka ds. obsługi biurowej

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi biurowej

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Profesjonalne zarządzanie korespondencją firmy
  • Administracja umów z partnerami i współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Kompetentna obsługa systemów księgowych i wsparcie dla księgowości
  • Efektywne archiwizowanie dokumentacji
  • Operacyjne wsparcie biurowe dla innych działów w naszym dynamicznym środowisku

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w administracji (min. 1 rok)
  • Potrafisz płynnie komunikować się po angielsku (min. B2)
  • Znajomość Excela, MS Office

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:00 – 16:00
  • Karta Multisport, wsparcie w zakupie okularów, ubezpieczenie grupowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-21

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Administracja biurowa