PracaOferty pracy WrocławSpecjalista ds. Weryfikacji Gruntów Rolnych

Kto szuka:

Grupa Outworking

Stanowisko:

Specjalista ds. Weryfikacji Gruntów Rolnych

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Precyzyjne ustalanie granic i powierzchni działek rolnych,
  • Dokładna weryfikacja deklarowanych upraw oraz warunków przyznania płatności bezpośrednich,
  • Kontrola zobowiązań danego podmiotu oraz sporządzanie szczegółowej dokumentacji pokontrolnej,
  • Organizacja i realizacja wyjazdów terenowych w obrębie województwa.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimalne wykształcenie średnie lub zawodowe w obszarach takich jak rolnictwo, geodezja, kartografia, ochrona środowiska, ogrodnictwo, leśnictwo czy gospodarka przestrzenna,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • Umiejętność pracy z systemami GIS oraz urządzeniami GNSS.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową  w wymiarze pełnego etatu,
  • Wynagrodzenie brutto 4300,00 PLN + 400,00 PLN premii,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Grupa Outworking

branże: Administracja publiczna

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...