PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim → praca zdalna!

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim → praca zdalna!

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • kontakt z niemieckojęzycznymi klientami
  • rezerwowanie i umawianie terminów/wizyt z technikami
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • praca w systemie dwuzmianowy (7.30 -16.00, 11.30-20.00)
  • praca zdalna!!

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1/B2)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 3200zł netto/msc na start!
  • umowę zlecenie na początek, następnie umowa o pracę
  • pracę zdalną na pełny etat
  • darmowe szkolenie z systemu (online)
  • wsparcie na wszystkich etapach – wdrożymy Cię i pomożemy Ci się rozwinąć

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa