PracaOferty pracy WrocławSpecjalista ds. Logistyki i Obsługi zamówień

Kto szuka:

inkBOOK Europe Sp. z o.o

Stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi zamówień

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Od 2009 roku firma inkBOOK Europe tworzy rozwiązania IT dla dystrybutorów treści cyfrowych, uniwersytetów i bibliotek, zabezpieczenia tych treści, aplikacje do czytania na urządzenia mobilne oraz jest drugim pod względem wielkości producentem czytników książek elektronicznych w Unii Europejskiej.

Obecnie poszukujemy do naszego Teamu we Wrocławiu Specjalisty ds. Logistyki i Obsługi zamówień.

Opis stanowiska pracy

  • Organizacja oraz realizacja procesu przyjmowania zamówień w firmie, w tym codzienna obsługa magazynu produktów, przyjęcia, wydania, pakowanie przesyłek,
  • Kompletowanie i tworzenie dokumentacji transportowej, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w obszarze logistyki, administracyjno-księgowym dotyczącym stanowiska,
  • Pozyskiwanie ofert na przewozy i przeloty międzynarodowe cargo,
  • Monitorowanie stanu realizacji zamówień, potwierdzania terminów dostaw,
  • Wprowadzanie do systemu zamówień, przesyłek, towarów, etc.

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe (lub min. średnie kierunkowe),
  • Doświadczenie w logistyce i/lub administracji i/lub księgowości lub chęć do nauki,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Uczciwość, rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • Podstawowa znajomość gospodarki magazynowej oraz podstaw zarządzania zapasami,
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (pełny etat),
  • Pracę w młodym zaangażowanym zespole,
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie łączącej nowoczesne technologie z literaturą.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-11

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: inkBOOK Europe Sp. z o.o

branże: Administracja biurowa

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...