PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. controllingu / Kontroler finansowy

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. controllingu / Kontroler finansowy

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • terminowe przygotowywanie i wystawianie faktur,
  • controlling procesów produkcyjnych,
  • analiza rentowności projektów,
  • przygotowywanie raportów płacowych i innych zestawień,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • bieżąca współpraca z Klientem oraz z działem księgowości,
  • rozwój narzędzi wspomagających planowanie finansowe i analizy produkcyjne.

Oczekujemy:

  • minimum 6-cio miesięcznego doświadczenia zawodowego w pracy na stanowiskach w controllingu lub w księgowości,
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel,
  • umiejętności analitycznego myślenia, porównywania danych i wyciągania wniosków,
  • skrupulatności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (finanse, księgowość).

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (podstawa + premia),
  • pracę hybrydową od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, wyprawki dla dzieci, inne),
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-06

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Finanse

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Dorabianie do etatu - co na to prawo i pracodawcy?

    Dorabianie do etatu - co na to prawo i pracodawcy?

    Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Do ubezpieczenia zdrowotnego można zgłosić nie tylko dziecko

    Do ubezpieczenia zdrowotnego można zgłosić nie tylko dziecko

    Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.