PracaOferty pracy WrocławSpawacz 135/136 (praca w delegacji)

Kto szuka:

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

Stanowisko:

Spawacz 135/136 (praca w delegacji)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce Pracy: Cała Polska

Twoje przyszłe zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG MAG 135/136,
  • Obsługa prostych elektronarzędzi,
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy od Ciebie:

  • Aktualnych uprawień spawalniczych MIG MAG 135/ 136,
  • Doświadczenia w spawaniu konstrukcji stalowych,
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji w całej Polsce,
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki),
  • Wynagrodzenie podstawowe,
  • Godziny nadliczbowe wypłacane zgodnie z kodeksem pracy,
  • Rozłąkowe,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
  • Zapewniony i opłacony przez Pracodawcę dojazd do pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU,
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie,
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie,
  • Kartę Multisport,
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...