PracaOferty pracy Wrocław › Przedstawiciel Handlowy - branża techniczna (Wrocław)

Kto szuka:

ATERIMA HR

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - branża techniczna (Wrocław)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • sprzedaż rozwiązań związanych z likwidacją barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych (schody, platformy, podnośniki)
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych (praca stacjonarna z okazjonalnymi wyjazdami do klientów)
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zgodnych z wewnętrznymi standardami w organizacji
  • przygotowywanie oraz prezentacja ofert handlowych, wykonywanie wstępnych pomiarów u klientów
  • realizacja planów sprzedażowych

  • posiadasz doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branżach technicznych/budowlanych lub jesteś absolwentem studiów technicznych i chcesz rozpocząć swoja karierę w zakresie sprzedaży produktów technicznych
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny
  • znasz rysunek techniczny - dodatkowy atut
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie składające się z podstawy 7 000 zł brutto oraz premii sprzedażowej w wysokości 40% podstawy i wzwyż
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód służbowy
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • pakiet szkoleń wstępnych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ATERIMA HR

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?