PracaOferty pracy Kórnik › Asystent / Asystentka Kierownika Restauracji Pracowniczej

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Kierownika Restauracji Pracowniczej

Lokalizacja:

Kórnik

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ub. grupowego, prywatna opieka medyczna, karta Mulltisport).
  • Pracę w systemie równoważnym od poniedziałku do soboty (9:00 – 17:00).
  • Niezbędne narzędzia pracy, dobrą atmosferę oraz wsparcie Naszego Zespołu.
  • Profesjonalne szkolenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowana gastronomia zamknięta).
  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Znajomość zagadnień HACCP.
  • Dobrej znajomości MS Office.
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Firma oferuje:

Zadania:
  • Nadzór nad wydawaniem posiłków.
  • Kontrola dokumentów od dostawców, prowadzenie rozliczeń, kontrola dostaw i stanów magazynowych i składanie zamówień.
  • Zarządzanie podległym personelem i tworzenie grafików obecności.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem.
  • Współpraca z Szefem Kuchni w celu dostarczenia wysokiej jakości usług.
  • Utrzymanie w czystości miejsca pracy (w tym zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych)
  • Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering