PracaOferty pracy WrocławPracownik produkcji piekarskiej (operator linii lub maszyn)

Kto szuka:

Creative Ideas sp z o o

Stanowisko:

Pracownik produkcji piekarskiej (operator linii lub maszyn)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracuj w firmie z branży spożywczej, której wypieki możesz spotkać w całej Europie, w tym w Polsce!

Zakłady tuż obok Wrocławia Klecina / Oporów.

Obecnie poszukujemy kilku operatorów!

  • operator maszyn piekarniczych
  • operator maszyn pakujących
  • operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego związanego z wypiekiem ciasta do wyrobu produktu gotowego lub jego pakowaniem
  • przygotowywanie oraz obsługa maszyny do produkcji lub pakowania
  • prowadzenie dokumentacji i raportów
  • współpraca z innymi operatorami
  • praca w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00. 14:00-22:00, 22:00-6:00) lub czterobrygadowym (4 brygady 6:00-18:00, 18:00-6:00)

Od Ciebie

  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym lub wykształcenie gastronomiczne
  • książeczka sanepidowska – mile widziana
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • język polski komunikatywny

Od nas

  • umowa o pracę
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • ubezpieczenie grupowe
  • szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

Wynagrodzenie na umowę o pracę

  • operator linii produkcyjnej: 7750 - 9400 zł brutto (6500-8000 zł podstawa, 600 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)
  • operator maszyn piekarniczych: 6330 - 7980 zł brutto (5300-6800 zł podstawa, 500 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)
  • operator maszyn pakujących: 6320 - 7970 zł brutto (5200-6700 zł podstawa, 600 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od Ciebie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Creative Ideas sp z o o

branże: Produkcja / Przemysł

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...