PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik Porządkowy |z prawo jazdy | 5000 zł brutto| Wrocław

Kto szuka:

GRUPA DGP

Pracownik Porządkowy |z prawo jazdy | 5000 zł brutto| Wrocław

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracownik porządkowy terenów zewnętrznych

Firma DGP Clean Partner Sp. zo.o zatrudni, osoby do sprzątania i koszenia terenów zewnętrznych we Wrocławiu

OFERUJEMY:

• praca w godzinach rannych, w miarę potrzeb po południowych, i nocnych

• umowa zlecenie, umowa o pracę

• wynagrodzenie zawsze na czas,

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY:

• czynnego prawo jazy kat B

• sprzątanie terenów zewnętrznych, odśnieżanie

• dbanie i obsługa powierzonego sprzętu,

• akryle, mycie okien,

• dyspozycyjności

• dokładności wykonywaniu swoich obowiązku

• chęci do pracy

Zachęcamy do aplikowania na powyższa ofertę osoby orzeczeniem o niepełnosprawności, którym dodatkowo proponujemy pakiet socjalny tj.

• zwrot za leki

• zwrot do 200 zł. miesięcznie za dojazd do pracy - własnym pojazdem

• turnusy rehabilitacyjne

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: GRUPA DGP

branże: Praca fizyczna