PracaOferty pracy WrocławPracownik obsługi hali / Magazynier (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik obsługi hali / Magazynier (k/m)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • zbieranie zamówień od pracowników montażu,
  • kierowanie zamówień do automatycznego magazynu,
  • dostarczanie produktów do stanowisk montażowych,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • utrzymanie porządku w hali (wózki, puste skrzynki).

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobrze czujesz się w firmie produkcyjnej,
  • potrafisz zarządzać swoim czasem,
  • z łatwością obsługujesz komputer,
  • chętnie angażujesz się w wykonywaną pracę.

W zamian możesz liczyć na:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy naszego klienta,
  • wynagrodzenie na start 4950 zł brutto miesięcznie,
  • premię do 20% wynagrodzenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin (6:00-14:00, 14:00-22:00),
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • pracę w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym we Wróblowicach,
  • bezpłatny dojazd z Wrocławia, Środy Śląskiej, Brzegu Dolnego,
  • dostęp online do portalu pracowniczego - umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację przez portal wraz z załączonym CV.

Zapraszamy do naszego oddziału: ul. Oławska 27-29, 5 piętro, Wrocław.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 602 142 899 (od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.