PracaOferty pracy WrocławPracownik magazynu z wózkiem EPT – stawka €15,80 brutto/godz.

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Pracownik magazynu z wózkiem EPT – stawka €15,80 brutto/godz.

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracownik Magazynu odpowiada za różnorodne zadania, które zapewniają sprawne funkcjonowanie magazynu. Bardzo atrakcyjna stawka 15,80 eur/h + dodatki sprawiają, że obok tej oferty nie da się przejść obojętnie.

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należą:

  • Sortowanie produktów na paletach według odpowiednich kategorii
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki do różnych krajów
  • Przemieszczanie przy użyciu wózka EPT i relokacja palet w obrębie magazynu
  • Oznaczanie produktów odpowiednimi naklejkami
  • Zrozumienie i prawidłowe stosowanie naklejek dystrybucyjnych
  • Dokładna kontrola towarów w zakresie jakości i zgodności z zamówieniem

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Nasza oferta

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od €15,80 brutto/h + dodatki
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny
  • Atrakcyjny dodatek dla kierowców 5 EUR dziennie
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowy transport do pracy
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z innymi członkami zespołu
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy zmianowej - 06:00-14:00, 14:30-23:00, 23:00 – 07:00

O firmie, w której będziesz pracować:

DB Schenker to wiodąca globalna firma logistyczna specjalizująca się w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz kompleksowymi rozwiązaniami logistycznymi. Oferuje szeroki zakres usług, obejmujący transport lotniczy, morski i lądowy, a także logistykę kontraktową i zarządzanie łańcuchem dostaw. DB Schenker działa w ponad 130 krajach, zarządzając różnorodnymi operacjami logistycznymi – od magazynowania po międzynarodową spedycję. To miejsce, które oferuje ambitne wyzwania i możliwości rozwoju dla osób chcących pracować w dynamicznie rozwijającej się branży logistycznej.

O nas: Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-26

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.