eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławPracownik działu prototypów

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Pracownik działu prototypów

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto 'Wszystko zależy od ludzi' oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy operatorów maszyn CNC gotowych rozpocząć pracę w przyjaznym środowisku, oferującym atrakcyjne warunki zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

L.M. Group Poland Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25182

Numer referencyjny: Numer ref. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Napisanie/edytowanie programu lasera CNC
  • Weryfikowanie poprawności wykonanego elementu z rysunkiem technicznym,
  • Tworzenie prototypów elementów regałów oraz stendów.
  • Naniesienie ewentualnych poprawek do ustawień maszyny.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze lasera CNC - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w obszarze wycinania elementów z plastiku oraz metalu,
  • Znajomość rysunku technicznego,

Oferujemy:

  • Praca na jedną zmianę 07:00-15:00
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Umowa zlecenie
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...