eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławPracownik działu prototypów

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Pracownik działu prototypów

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto 'Wszystko zależy od ludzi' oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy operatorów maszyn CNC gotowych rozpocząć pracę w przyjaznym środowisku, oferującym atrakcyjne warunki zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

L.M. Group Poland Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25182

Numer referencyjny: Numer ref. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Napisanie/edytowanie programu lasera CNC
  • Weryfikowanie poprawności wykonanego elementu z rysunkiem technicznym,
  • Tworzenie prototypów elementów regałów oraz stendów.
  • Naniesienie ewentualnych poprawek do ustawień maszyny.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze lasera CNC - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w obszarze wycinania elementów z plastiku oraz metalu,
  • Znajomość rysunku technicznego,

Oferujemy:

  • Praca na jedną zmianę 07:00-15:00
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Umowa zlecenie
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.