eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławPlanista

Kto szuka:

Inplag Sp. z o. o.

Stanowisko:

Planista

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowanie, bieżący nadzór i aktualizacja harmonogramów projektów z uwzględnieniem niezbędnych zasobów oraz powiązań z budżetem,
  • Identyfikacja wszelkich przewidywalnych ryzyk i przeszkód,
  • Kontrola terminowości realizowanych kontraktów,
  • Bieżące raportowanie działań,
  • Współpraca z przedstawicielami każdego etapu realizacji,
  • Tworzenie zestawień i analiz,
  • Udział w naradach i uzgodnieniach związanych z harmonogramem prac.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Znajomość oprogramowania Primavera P6 i MS Project - warunek konieczny,
  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia zawodowego związanego z tworzeniem lub aktualizacją harmonogramów prac budowlanych,
  • Umiejętność analizy i przetwarzania danych,
  • Umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole, radzenia sobie z presją,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynieryjnej,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Inplag Sp. z o. o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...