eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jasin › Operator Techniczny

Kto szuka:

R. Twining and Company Sp. z o.o

Stanowisko:

Operator Techniczny

Lokalizacja:

Jasin, k. Swarzędza

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do zadań Operatora Technicznego należy m.in.:

  • Zapewnianie ciągłości procesów produkcyjnych.
  • Kontrola i ciągłe doskonalenie procesu (eliminowanie strat produkcyjnych, m.in. odpady, nieplanowane stopy).
  • Przeprowadzanie inspekcji, czyszczeń, smarowań, napraw planowych i nieplanowych sprzętu, inicjowanie zmian technicznych.
  • Dostarczanie wraz z działem Wsparcia Inżynieryjnego harmonogramów przeglądów i konserwacji maszyn.
  • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych.
  • Kontrola ilości części zamiennych.
  • Tworzenie instrukcji dotyczących obsługi i konserwacji maszyn.
  • Utrzymywanie procesów produkcyjnych według ustalonych parametrów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Podstawowa umiejętność pracy na komputerze.
  • Wiedza z zakresu: mechaniki, elektroniki.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie.
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Kantyna pracownicza.
  • Szeroki pakiet wellbeing'owy.
  • Spotkania integracyjne.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, wczasy pod gruszą, fundusz socjalny, paczki świąteczne).
  • Dodatkowe dni wolne od pracy (Wigilia, Sylwester).
  • Przyjazne środowisko pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: R. Twining and Company Sp. z o.o

branże: Dział techniczny