eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławOperator wózka jezdniowego

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka jezdniowego

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • doświadczenia w pracy jako operator wózka min. 6 miesięcy

To oferujemy

  • stawka podstawowa: 30,50 zł brutto/h
  • premia frekwencyjna: 200zł brutto
  • premia jakościowa: do 825 zł brutto
  • dodatek za pracę w sobotę w wysokości 150 zł/brutto + dzień wolny do odbioru/ wynagrodzenie za nadgodziny
  • umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesny park maszynowy, bliskość kantyny, darmowa kawa/herbata/woda, swobodny dostęp do darmowego miejsca parkingowego
  • opiekę konsultanta na miejscu, odzież ochronną, szkolenie wdrożeniowe
  • ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • bezpłatne wsparcie psychologiczne oraz prawne dla pracownika oraz jego rodziny
  • Welcome bonus 1000 zł brutto dla nowych pracowników (regulamin dostępny u Konsultanta)
  • Płatny program poleceń pracowników 2000 zł brutto dla osoby polecającej kandydata do pracy (regulamin dostępny u Konsultanta)
  • Program Wsparcia Pracowników (EAP) - poradnictwo w kwestiach wymagających wsparcia emocjonalnego i psychologicznego, praktyczne wskazówki i wsparcie w kwestiach prawnych, finansowych, rodzinnych i zawodowych dla pracowników oraz dla ich bliskich
  • Dojazd komunikacją miejską: Tramwaje: 1; 7; 70; 74, Autobusy: 104; 106; 111; 121; 122; 128; 129; 130; 144; 148; 149; 247; 248; 249; 908; D; N.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-15

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Trwają intensywne działania nad projektem ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Ustawa ma wdrożyć do polskiego prawa unijną dyrektywę w sprawie adekwatnych wynagrodzeń minimalnych w Unii Europejskiej. Polska jak i inne kraje ...

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...