PracaOferty pracy Bielsk Podlaski › Specjalista ds. kontrolingu zarządczego

Kto szuka:

UNIBEP S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. kontrolingu zarządczego

Lokalizacja:

Bielsk Podlaski

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • budowanie w oparciu o VBA szeregu modeli analitycznych wspierających podejmowanie decyzji zarządczych, budżetowanie, analizy finansowe i raportowanie,
  • udział w projektowaniu i zarządzaniu systemem zbierania informacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • udział w procesie przygotowania budżetu przedsiębiorstwa oraz tworzenie prognoz różnego rodzaju o charakterze długookresowym,
  • dostarczanie informacji niezbędnych do tworzenia budżetów cząstkowych i agregacja budżetów cząstkowych,
  • udział w budowaniu systemu sprawozdawczości wewnętrznej na potrzeby zarządcze,
  • sporządzanie analiz finansowych, w tym kontrola poziomu kosztów oraz szukanie możliwości ich optymalizacji, monitoring podstawowych wskaźników ekonomicznych przedsiębiorstwa,
  • analiza otoczenia konkurencyjnego przedsiębiorstwa.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym (w tym modelowania finansowego),
  • Umiejętność programowania w Visual Basic będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność przetwarzania, organizowania i analizowania dużej ilości informacji,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub kierunków pokrewnych,
  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu kontrolingu, analiz finansowych i budżetowania, sprawozdawczości finansowej i rachunkowości zarządczej,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1-B2).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę: I- na okres próbny 3-miesiące, II- na okres 12 miesięcy, III- na czas nieokreślony
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju i szkolenia finansowane przez firmę,
  • Ciekawe benefity!​
  • Pracę w biurze w Bielsku Podlaskim w elastycznych godzinach: 7:00/8:00 - 15:00/16:00,
  • Bezpłatny transport autokarem firmowym na trasie Białystok - Bielsk Podlaski.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Magazynier Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Portier / Ochroniarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: UNIBEP S.A.

branże: Bankowość / Leasing