eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławMaterial Create Analyst

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Material Create Analyst

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • Realizacja zadań związanych z tworzeniem materiałów zgodnie z SLA i zatwierdzonymi szablonami
  • Zapewnienie wysokiej jakości danych oraz zgodności z globalnymi i lokalnymi standardami zarządzania danymi
  • Zarządzanie procesem tworzenia materiałów oraz ich danymi głównymi
  • Rozwijanie wiedzy o produktach, aby zapewnić spójność danych w portfolio
  • Usprawnianie procesów, poprawa jakości danych i skracanie czasu realizacji zadań
  • Rozwiązywanie opóźnień w procesach workflow
  • Wsparcie zespołu w zmianach organizacyjnych
  • Konsultacje z globalnymi liderami w kwestiach jakości i zgodności danych
Wymagania:
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w pracy z jakością danych / zarządzaniem danymi / nadzorem nad danymi w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Zorientowanie na szczegóły i dbałość o jakość danych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy-zlecenia lub B2B
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy hybrydowej (1-2 dni pracy w biurze we Wrocławiu)
  • Praca na pełen etat w godzinach 8.00-16.00 i 9.00-17.00
  • Rozbudowane szkolenie wdrożeniowe
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...