eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławMagazynier/dodatek za dojazd

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier/dodatek za dojazd

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • kompletacja zamówień,
  • obsługa elektrycznego wózka paletowego oraz obsługa skanera ręcznego,
  • ręczne prace magazynowe,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy na II zmiany (6-14, 14-22) od pon. do pt.,
  • prawa jazdy kat B,
  • możliwości dojazdu do miejsca pracy,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku i obsługa wózka paletowego (pieska).

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową podpisaną z Agencją Pracy Interkadra,
  • wynagrodzenie na start od 28,10 zł brutto/godzina,
  • dodatek transportowy max do 630 zł brutto/miesiąc,
  • system poleceń pracowniczych - bonus 500 zł netto za poleconą osobę,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • darmowy posiłek regeneracyjny,
  • opiekę koordynatora z ramienia Interkadra Sp. z o.o.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...