PracaOferty pracy Bukowa (pow. włoszczowski › Operator pojazdu szynowego / Maszynista

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Operator pojazdu szynowego / Maszynista

Lokalizacja:

Bukowa (pow. włoszczowski, gm. Krasocin)

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Obsługa i prowadzenie pojazdów szynowych / trakcyjnych
  • Wykonywanie obowiązków kierownika manewrów na bocznicy (ustawiacz)
  • Wykonywanie niektórych prac konserwacyjnych na bocznicy
  • Umiejętność współpracy z firmą zewnętrzną celem zadań załadunkowo spedycyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia operatora, maszynisty pojazdu szynowego / trakcyjnego
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji w zakresie obsługi sprzętu mobilnego m.in. lokomotyw

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o uznanej pozycji w kraju i na świecie
  • Możliwość szkoleń oraz poszerzania kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Dodatkowe świadczenia:
    • pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczki
    • ubezpieczenie grupowe NW
    • pakiet medyczny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Logistyka / Transport / Zakupy