eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławKoordynator Robót Instalacyjnych

Kto szuka:

BK BUD sp. z o.o.

Stanowisko:

Koordynator Robót Instalacyjnych

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Nadzór oraz realizacja prac sanitarnych
  • Kompletacja dokumentacji budowlanej
  • Uczestnictwo w procesie obliczania przedmiarów oraz kosztorysowania robót
  • Współpraca z zespołem budowy, podwykonawcami oraz dostawcami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenia wyższego technicznego (inżynieria i ochrona środowiska lub instalacje budowlane)
Mile widziane
  • Uprawnienia budowlane
  • Wszelkie branżowe certyfikaty, które podniosą efektywność Twojej pracy.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Umowę o prace
  • Godziny pracy dostosowane do twoich potrzeb
  • Możliwość awansu
  • Kursy, szkolenia, konferencje

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-28

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: BK BUD sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...