PracaOferty pracy WrocławKonsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Kto szuka:

Bank Millennium S.A.

Stanowisko:

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od naszych klientów
  • Odpowiadanie na pytania i pomoc klientom w codziennym bankowaniu, korzystaniu z naszej aplikacji mobilnej i strony internetowej
  • Przedstawienie oferty produktów kredytowych i wsparcie w procesie zakupu

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Stałe łącze internetowe: radiowe/kablowe/światłowodowe bez limitu danych, z przepustowością min 300 Mb/s. Internet mobilny nie będzie wystarczający.
  • Wydzielone pomieszczenie, w którym możesz swobodnie prowadzić rozmowy z Klientami
  • Chęć nauki i rozwoju w branży finansowej
  • Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy i święta)
  • Pozytywne nastawienie do sprzedaży
Mile widziane:
  •  Doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży

Firma oferuje:

  • Wysokie premie miesięczne
  • Pracę zdalną
  • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe z mentorem, produktowe, systemowe, proceduralne oraz warsztaty przygotowujące do obsługi klienta
  • Możliwość dostosowania grafiku do Twoich potrzeb
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i wzrostu wynagrodzenia
  • Prywatną opiekę medyczną, w pełni opłaconą przez pracodawcę
  • Środki od pracodawcy na benefity takie, jakie lubisz – karta multisport, bony zakupowe i tysiące
  • innych (kafeteria MyBenefit)
  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy
  • jakąkolwiek inną cechę
  • Nowoczesne narzędzia do pracy z domu – komputer, oprogramowanie, akcesoria
  • Konkursy pracownicze z atrakcyjnymi nagrodami

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-28

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Bank Millennium S.A.

branże: Sprzedaż

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.