PracaOferty pracy WrocławKierownik robót z branży sanitarnej

Kto szuka:

WPO ALBA S.A.

Stanowisko:

Kierownik robót z branży sanitarnej

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • planowanie i organizacja prac w biurze oraz na budowie,
  • współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami Wspólnot Mieszkaniowych i innych instytucji,
  • nadzór nad siłami własnymi, podwykonawcami przy realizacji zleceń,
  • nadzór nad dokumentacją wykonawczą,
  • raportowanie z postępów prac na budowie i realizacji zleceń.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • doświadczenie przy wykonywaniu instalacji gazowej,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Norma.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • ciekawą prace w doświadczonym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: WPO ALBA S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...