eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławKierownik Robót Drogowych

Kto szuka:

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Robót Drogowych

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • nadzór oraz analiza dokumentacji związanej z realizacją budowy
  • prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców
  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami, zasadami sztuki budowlanej oraz aktualną wiedzą techniczną
  • współpraca na budowie z Inwestorem i Inspektorem Nadzoru
  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową i harmonogramami rzeczowo-finansowymi
  • rozliczenie inwestycji, przygotowanie dokumentów do przetargu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (specjalność drogi)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika robót drogowych
  • uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
  • bardzo   dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel), AutoCad, mile widziane  MS Project
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją  czasu
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo  jazdy kat. B)
  • umiejętność pracy  w zespole , zdolności   organizacyjne

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług medycznych
  • korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • krótszy dzień pracy w piątek
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.