eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławKasjer/Kasjerka - Wrocław Legnicka

Kto szuka:

Golden Serwis Sp. z o. o.

Stanowisko:

Kasjer/Kasjerka - Wrocław Legnicka

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko Kasjer/Kasjerka we Wrocławiu.

Praca zmianowa od 6:00- 22:00

  • Legnicka

Zakres obowiązków

  • Obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala
  • Zapewnienie porządku na stanowisku pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Pełnoletność
  • Orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy

Stawka godzinowa:

  • 29,70 zł brutto=netto/h dla studentów,
  • 28,10 zł brutto/h dla pozostałych(pełny ZUS)
  • umowa zlecenie
  • Wypłaty miesięczne
  • praca na pełny etat lub dorywczo

WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 693-130-150

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-09

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Golden Serwis Sp. z o. o.

branże: Sprzedaż

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...