PracaOferty pracy Wrocław › Inżynier ds. Przygotowania Produkcji

Kto szuka:

Chemobudowa Kraków S.A.

Stanowisko:

Inżynier ds. Przygotowania Produkcji

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki
  • planowanie kosztów budowy
  • wsparcie kierownictwa projektu w zakresach: wyboru podwykonawców, zakupów, rozliczania i oceny podwykonawców oraz dostawców
  • przygotowywanie zapytań ofertowych
  • dobór technologii, materiałów i urządzeń
  • wycena i rozliczanie robót dodatkowych
  • negocjacje z podwykonawcami
  • umiejętność planowania i wsparcie przy realizacji harmonogramów
  • uzgodnienie zakresu dokumentacji technicznej w przypadku zlecenia podwykonawstwa
  • prowadzenie budżetu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie budownictwa kubaturowego
  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD, MS Project
  • znajomość lokalnego rynku podwykonawców
  • znajomość kosztorysowania robót budowlanych

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • system poleceń pracowniczych
  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień
  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych
  • świadczenia świąteczne
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Chemobudowa Kraków S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura