eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławInżynier budowy - rynek Niemiecki

Kto szuka:

Unihouse S.A.

Stanowisko:

Inżynier budowy - rynek Niemiecki

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • Realizację projektu na wskazanej inwestycji
  • Współpracę z kierownikiem w zakresie planowania i kierowania montażem modułów
  • Nadzór nad jakością prac i przestrzeganiem przepisów BHP na powierzonym odcinku
  • Nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego budowlanego (mile widziani są również studenci ostatnich lat)
  • Pierwszych doświadczeń zawodowych na budowie - staż lub praca na stanowisku Inżyniera budowy – mile widziane
  • Znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języka niemieckiego
  • Dyspozycyjności w zakresie pracy na wskazanych inwestycjach w Niemczech

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia
  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym
  • Telefon i laptop służbowy, zakwaterowanie oraz transport
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Unihouse S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...