eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławInspektor nadzoru budowlanego

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Stanowisko:

Inspektor nadzoru budowlanego

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • nadzór na pracownikami, podwykonawcami,
  • dokonywanie obmiaru,
  • kontrola robót budowlanych, dostaw materiałów, bhp na budowie itp.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie budowlane - wyższe,
  • umiejętność planowania robót,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny, medyczny i sportowy,
  • szkolenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...