eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Inspektor ds. Ochrony Fizycznej

Kto szuka:

Solid Security Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inspektor ds. Ochrony Fizycznej

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie chronionych obiektów
  • Realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa
  • Tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników
  • Utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Prace w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie NNW
  • Umowę o pracę/zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zniżki na usługi oraz produkty firmy
  • Wsparcie w zdobyciu uprawnień kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej
  • Wynagrodzenie 4500zł netto

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Solid Security Sp. z o.o.

branże: Ochrona osób i mienia