eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławFacility Manager

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Facility Manager

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Kompleksowe zarządzanie kontraktem biurowym w obszarze usług Facility Management (usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne)
  • Odpowiedzialność za wydajność i rentowność na kontrakcie
  • Proponowanie i wdrażanie innowacji
  • Kontrola wyników finansowych oraz podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o P&L
  • Optymalizacja kosztów oraz usług
  • Zarządzanie jakością usług, w tym prowadzenie dokumentacji kontraktu
  • Zarządzanie zespołem
  • Wycena i sprzedaż dodatkowych usług
  • Budowanie doskonałych relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta
  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem i zarządzania budżetem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność organizacji zadań i ustalania priorytetów
  • Decyzyjność i zorientowanie na działanie
  • Zdolność do efektywnej organizacji i koordynacji realizowanych usług
  • Profesjonalna i przedsiębiorcza postawa oraz orientacja na potrzeby Klienta
Mile widziane
  • Doświadczenie w zarządzaniu usługami zintegrowanymi w obszarze FM.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz karty multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...