eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławDoświadczony Rekruter praca zdalna

Kto szuka:

ipracujzdalnie.pl

Stanowisko:

Doświadczony Rekruter praca zdalna

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do pracy zdalnej, na stanowisko Starszego Rekrutera, poszukujemy kandydatów z dużym doświadczeniem w rekrutacji osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Szukamy ludzi z energią do działania i głową pełną nowych pomysłów!

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy - interesuje nas przede wszystkim rezultat a nie odbijanie kolejnych godzin,
  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • doceniamy i nagradzamy zaangażowanie oraz innowacyjność.

Twoje zadania:

  • skuteczne pozyskiwanie kandydatów,
  • wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą,
  • współpraca z podmiotami działającymi na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, współpracującymi z nami oraz kontakt z nowymi,
  • utrzymywanie dobrych relacji z kandydatami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenia w rekrutacji (min. 2-3 lata),
  • nastawienia na szukanie rozwiązań i gotowości do wdrażania nowych pomysłów,
  • znajomości nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: ipracujzdalnie.pl

branże: HR

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.