eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławBrygadzista

Kto szuka:

Hirsch Porozell Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brygadzista

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego oraz zarządzanie zespołem. Brygadzista wraz z załogą dokonuje bieżących napraw, konserwacji i modernizacji parku maszynowego oraz realizuje przeglądy zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramami. Osoba ta będzie miała również możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej od wykwalifikowanego zespołu, który bardzo chętnie dzieli się wiedzą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie o profilu technicznym/mechanicznym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia SEP E1 do 1 kV będą dodatkowym atutem,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność ustawiania procesów produkcyjnych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem,
  • zmysł techniczny,
  • komunikatywność, pracowitość, sumienność i odpowiedzialność,
  • podstawowe umiejętności ślusarskie,
  • doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • atrakcyjne premie
  • dofinansowania do wypoczynku pracownika
  • pakiet medyczny w firmie Luxmed
  • kartę multisport
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Hirsch Porozell Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...