PracaOferty pracy WrocławAsystent / Asystentka Kierownika Robót Elektrycznych

Kto szuka:

BK BUD sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Kierownika Robót Elektrycznych

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym się będziesz zajmować?
  • Pomoc w nadzorze i realizacji prac elektrycznych pod kierownictwem Kierownika Robót Elektrycznych.
  • Kompletowanie oraz zarządzanie dokumentacją budowlaną.
  • Wsparcie w obliczeniach przedmiarów i kosztorysowaniu projektów.
  • Aktywna współpraca z zespołem budowlanym, podwykonawcami oraz dostawcami.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i inspektorami prac.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co jest dla nas ważne?
  • Studenci/ki lub absolwenci/ki kierunków technicznych (elektryka, elektrotechnika, automatyka, elektronika).
  • Dokładność i zaangażowanie w przydzielone zadania.
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji.
  • Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej.
  • Dodatkowym atutem będą posiadane uprawnienia branżowe.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Możliwość profesjonalnego rozwoju i awansu.
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności.
  • Kursy, szkolenia i konferencje rozwijające kwalifikacje.
  • Współpracę w dynamicznym i wsparciu zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-12

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: BK BUD sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...