PracaOferty pracy Wołomin › Specjalista ds. Obsługi Reklamacji

Kto szuka:

Candellux Lighting Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Reklamacji

Lokalizacja:

Wołomin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki to:
  • Przetwarzanie i analiza skarg klientów oraz podejmowanie decyzji o ich rozwiązaniu (naprawa, wymiana, zwrot pieniędzy, czy odrzucenie).
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji reklamacji i komunikacja z klientami.
  • Śledzenie i zarządzanie czasem rozpatrywania skarg.
  • Zapewnienie odbioru produktów z większymi wadami.
  • Przygotowanie korygujących faktur i zarządzanie akceptacją finansową zmian.
  • Zlecenie potrzebnych do napraw części oraz wystawianie stronnic dokumentacji produktów po recyklingu lub naprawie.
  • Analizowanie kosztów i pisemne rozpatrywanie skarg.
  • Tworzenie umów z klientami w kontekście reklamacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy od Ciebie:
  • Doświadczenia w obsłudze reklamacji.
  • Wiedzy o magazynowaniu i dokumentach magazynowych.
  • Znajomości obsługi komputera.
  • Komunikatywności, kreatywności i gotowości do osiągania celów.
  • Profesjonalnego podejścia i umiejętności pracy zespołowej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w ugruntowanej firmie.
  • Dobrą atmosferę wśród zaangażowanego zespołu.
  • Szanse na rozwój kariery.
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Candellux Lighting Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż