Kto szuka:

Eko Okna S.A.

Stanowisko:

Lakiernik

Lokalizacja:

Wodzisław Śląski

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?

  • będziesz pracował na zautomatyzowanej lakierni
  • będziesz odpowiedzialny za przygotowanie profili drewnianych do lakierowania ciekłego
  • do Twoich zadań należeć będzie lakierowanie ciekłe uprzednio przygotowanych elementów oraz kontrola jakości produktu końcowego

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • pracowałeś na lakierni automatycznej
  • masz doświadczenie w pracy z elementami z drewna
  • sprostanie wysokim oczekiwaniom jakościowym nie jest dla Ciebie problemem
  • jesteś dyspozycyjny w systemie 3-zmianowym

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • premię uznaniową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • stołówkę pracowniczą
  • benefity dla rodziców - m.in. wyprawka dla noworodka
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • zorganizowany dojazd do/z pracy z wielu kierunków

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Pakowacz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Dyrektor zakładu produkcyjnego

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Eko Okna S.A.

branże: Praca fizyczna