eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WłocławekRegionalny Kierownik Sprzedaży

Kto szuka:

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację.

Opis stanowiska:
  • Bezpośrednie skuteczne zarządzanie grupą placówek handlowo-usługowych w regionie (obszar operacyjny to: Bydgoszcz, Elbląg, Kwidzyn, Toruń, Włocławek, Płock, Starogard, Grudziądz , Inowrocław )
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Odpowiedzialność za efektywność, rentowność podległych oddziałów
  • Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół
  • Weryfikacja umów handlowych,  udział w negocjacjach
  • Współpraca z innymi działami: personalny, dotacji, finansowy, marketingowy
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników własnego regionu
  • Rekrutacja, organizacja i rozwój podległego Zespołu
  • Obsługa wewnętrznego systemu CRM

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku -warunek konieczny. (To nie jest praca przedstawiciela handlowego)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Potencjał handlowy poparty co najmniej kilkuletnim doświadczeniem – konkretne sukcesy w sprzedaży usług/produktów
  • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Silna orientacja na wynik
  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią placówek w rozproszonej strukturze
  • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji wyników ilościowych i jakościowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wielozadaniowość to naturalne środowisko Twojego umysłu
  • Gotowość do podróży służbowych

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Dostęp do benefitówna korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.
  • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...