PracaOferty pracy WłocławekPRACOWNIK PRODUKCJI- SZKLIWIERNIA R56/1941-1039/24

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI- SZKLIWIERNIA R56/1941-1039/24

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1941

Obowiązki:

- Przygotowanie surowych wyrobów ceramicznych do dalszego procesu produkcji (szkliwienia).
- Ustawianie surowych wyrobów ceramicznych na wózkach piecowych zgodnie z instrukcją.
- Dbanie o wysoką jakość wyrobów przez przestrzeganie standardów produkcji.
- Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji.
- Ewidencjonowanie wyrobów w systemie SAP.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera-stopień podstawowy.

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie w systemie III zmianowym (praca planowana również w soboty, niedziele i święta), podstawowa znajomość obsługi komputera, sprawność manualna i umiejętność dostrzegania szczegółów, zaangażowanie i silna motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: PŁOCKA 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o:- przesłanie dokumentów poprzez stronę internetową: www.geberit.com- dostarczenie dokumentów osobiście do siedziby firmy: Włocławek, ul. Płocka 106Kontakt telefoniczny: 54 23 17 916Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Geberit Produkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Kole przy ul. Toruńskiej 154, 62-600 Koło w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji- Szkliwiernia."Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w naszej bazie, załącz dodatkowo klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Geberit Produkcja Sp. z o.o. z siedzibą w Kole przy ul. Toruńskiej 154, 62-600 Koło zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji "

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-27

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.