PracaOferty pracy WłocławekOPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI ZAKRYWEK ALUMINIOWYCH R71/2543-1340/24

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI ZAKRYWEK ALUMINIOWYCH R71/2543-1340/24

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2541

Obowiązki:

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych typu: prasy, rolierki, offsety. Kontrola produkowanego wyrobu z kartą wzoru w szczególności właściwego koloru, rozmiaru itp. Pakowanie gotowego wyrobu do kartonów i przekazywanie do magazynów. Dbałość o ład i porządek.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • możliwość przyuczenia, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowania przy wykonywanych czynnościach, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Kazimierza Wielkiego 6, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mailowy (mjarzembowska@gualaclosuresdgs.pl) lub o kontakt pod numerem telefonu 54-232-06-46.Kontakt osobisty możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 w siedzibie spółki Al. Kazimierza Wielkiego 6, 87-800 Włocławek.Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami.Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Guala Closures DGS Poland" S.A., Al. Kazimierza Wielkiego 6, 87-800 Włocławek na stanowisko: pracownik produkcji w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w każdym momencie.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-26

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.