eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WłocławekOperator/Mechanik (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator/Mechanik (m/k)

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,
  • pierwszą umowę na okres próbny, kolejną na rok, następnie na czas określony lub nieokreślony wg indywidualnych ustaleń,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych szkoleniach,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. nagrody roczne, rozbudowane świadczenia z ZFŚS, karta sportowa),
  • dobrą atmosferę pracy,
  • bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • miejsce pracy: okolice Włocławka.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania
  • obsługa zaworów, maszyn, urządzeń znajdujących się na terenie zakładu,
  • wykonywanie patroli instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków,
  • pobieranie i dostarczanie do laboratorium próbek,
  • przygotowanie, zgodnie z aktualnymi formułami, roztworów substancji chemicznych używanych w procesie,
  • obsługa paneli kontrolnych w celu regulowania parametrów pracy urządzeń,
  • czyszczenie rurociągów i urządzeń.

Twoje kwalifikacje
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze produkcji,
  • uprawnienia energetyczne z zakresu eksploatacji (grupa 1, 2, 3),
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych, wciągników i wciągarek,
  • gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany po 12h: 7:00/19:00 i 19:00/7:00).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Numer referencyjny
a0tbI000008OL0MQAW

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Dział techniczny

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...