eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WisłaFizjoterapeuta, Fizjoterapeutka

Kto szuka:

Medikool Centrum Zdrowia sp. z o.o.

Stanowisko:

Fizjoterapeuta, Fizjoterapeutka

Lokalizacja:

Wisła

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisku fizjoterapeuty w Przychodni Centrum Zdrowia Medikool w Wiśle Opis stanowiska - udzielanie świadczeń zgodnie ze zleceniem lekarskim, wg wymogów NFZ - udzielanie świadczeń komercyjnych - prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami Forma zatrudnienia: pełny etat/ umowa zlecenie/ kontrakt

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wykształcenie wyższe kierunkowe

Prawo wykonywania zawody

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Medikool Centrum Zdrowia sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.