eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WieluńMistrz Wydziału - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Mistrz Wydziału - rekrutacja online

Lokalizacja:

Wieluń

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mistrz Wydziału Miejsce pracy: Wieluń

Zadania:

  • organizacja i nadzór nad pracą brygad pod względem jakości, terminowości i bezpieczeństwa pracy,
  • optymalizacja procesów i inicjowanie działań podnoszących wydajność i efektywność,
  • zarządzanie i raportowanie pracy podległych pracowników, egzekwowanie planów oraz harmonogramów produkcji,
  • optymalizacja kosztów wytwarzania, usprawnianie i rozwijanie procesu produkcyjnego,
  • ścisła współpraca z pozostałymi komórkami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • dobra wiedza z zakresu przetwórstwa stali (prace ślusarskie i spawanie),
  • doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, dobra komunikacja,
  • umiejętność sprawnego określania celów i zadań dla podległych pracowników,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na realizacje celów,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i dowolnego oprogramowania ERP w zakresie zarządzania produkcją

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy i płacy
  • realną możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole specjalistów
  • benefity i dodatki
  • długofalową współpracę
  • wsparcie ze strony przełożonego
  • pracę u jednego z liderów na rynku
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • pakiet szkoleń

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-05

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.