eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WronkiSprzedawca - Kasjer

Kto szuka:

Chata Polska S.A.

Stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer

Lokalizacja:

Wronki, Plac Targowy 3

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • obsługa klienta,
  • uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o estetykę wystawionego asortymentu,
  • dbanie o czystość i porządek w sklepie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • motywacji do pracy i zaangażowania,
  • komunikatywnego języka polskiego,
  • dyspozycyjności - praca w systemie dwuzmianowym (6-21:30) oraz w wybrane weekendy,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci do nauki,
  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowy o pracę lub zlecenia,
  • możliwość awansu i rozwoju,
  • możliwość skorzystania z pracowniczego ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego,
  • rabatową kartę zakupową.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Technik - Konserwator Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Serwisant IT

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-25

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Chata Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...