eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańSprzedawca - Kasjer

Kto szuka:

Chata Polska S.A.

Stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer

Lokalizacja:

Poznań, os. Chrobrego 119

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • obsługa klienta,
  • uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o estetykę wystawionego asortymentu,
  • dbanie o czystość i porządek w sklepie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • motywacji do pracy i zaangażowania,
  • komunikatywnego języka polskiego,
  • dyspozycyjności - praca w systemie dwuzmianowym (6-21:30) oraz w wybrane weekendy,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci do nauki,
  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowy o pracę lub zlecenia,
  • możliwość awansu i rozwoju,
  • możliwość skorzystania z pracowniczego ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego,
  • rabatową kartę zakupową.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Chata Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...