eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PlewiskaSpedytor Międzynarodowy Planer

Kto szuka:

CEVA Ground Logistics Poland Sp. z o. o.

Stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy Planer

Lokalizacja:

Plewiska

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • Planowanie organizowanie i koordynowanie pracy floty własnej
  • Rozwój projektu floty własnej
  • Optymalizacja przepływów w transporcie międzynarodowym
  • Obsługa dedykowanego Klienta grupowego
  • Obsługa zleceń całopojazdowych Klientów
  • Monitoring obsługiwanych zleceń oraz prowadzenie ich ewidencji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kierowcami i podwykonawcami firmy
  • Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń
  • Opieka nad danymi systemowymi

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – zarządzanie flotą własną
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość sektora spedycji międzynarodowej
  • Znajomość zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców, konwencji CMR
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność organizowania swojej pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów i systematyczność
  • Umiejętność się w pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • Pracę hybrydową (po okresie wdrożenia) poniedziałek - piątek
  • System benefitów: karta MultiSport, bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy, dofinansowanie do posiłków
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: CEVA Ground Logistics Poland Sp. z o. o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?