PracaOferty pracy Poznań › Specjalista / Specjalistka ds. finansowych

Kto szuka:

Webmetric Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. finansowych

Lokalizacja:

Poznań, Grunwald

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa ERP Optima, m.in.:
    • wprowadzanie wyciągów bankowych i rozliczanie wpłat z dokumentami,
    • wystawianie oraz wysyłanie faktur bieżących (pro-formy, zaliczkowe, końcowe, korekty) oraz duplikatów
    • wystawianie i wysyłanie faktur cyklicznych klientom,
    • wprowadzanie danych nowych kontrahentów i aktualizacja danych obecnych,
    • rozliczanie wpłat od klientów
  • Obsługa konta bankowego m.in.:
    • opłacanie faktur i wynagrodzeń,
    • opłacanie składek PPK,
    • pobieranie i konwersja wyciągów,
    • opłacanie comiesięczne ZUS, PIT, CIT i kwartalnie VAT,
    • uzupełnianie faktur kosztowych zgodnie z obciążeniami rachunków,
    • przygotowywanie raportów dotyczących płynności finansowej oraz krótkoterminowych zobowiązań i należności
    • obsługa płatności walutowych oraz zarządzanie przelewami w systemie finansowym oraz w bankowości elektronicznej
    • przygotowywanie innych analiz handlowych na potrzeby spółki
  • Korespondencja oraz miękka windykacja.
  • Pozostałe:
    • aktualizacja danych finansowych w wewnętrznych dokumentach,
    • zbieranie i raportowanie KPI finansowych
    • wypełnianie wniosków PFRON online Wn-D wraz z załącznikami INF-D-P i INF-o-PP.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse-rachunkowość) - warunek absolutnie konieczny
  • Znajomość programu księgowego Comarch ERP Optima
  • Podstawowa znajomość przepisów dotyczących prawa pracy (wynagrodzenia) oraz kodeksu cywilnego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych celów
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Wynagrodzenie: stała podstawa + premia uznaniowa uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę w otwartym i kreatywnym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Lekarz Endodonta Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA IT - Project Manager

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Webmetric Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt